Українці не мають вибирати між померти від коронавірусу чи від голоду, – «Наш край»

02.12.20

Українців поставили перед вибором – помирати від голоду чи від недофінансування медицини. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, сьогодні влада ділить гроші з ковід фонду між потребами медицини та компенсаціями підприємцям.

«Замість того, щоб рятувати людей від короновірусу, влада спустила значну частину коштів з ковід фонду на дороги, кіновиробицтво та інші нецільові видатки. Решту – планує витратити на підтримку ФОПів, які вже давно опинились на межі виживання. Таким чином влада змушує  українців визначитись – або помирати від недофінансування медицини, або від голоду», – зазначив Олександр Мазурчак.

Сама ідея компенсації втрат для підприємців та найманих працівників, нагадав співголова партії, була ініціативою «Нашого краю» ще до того, як влада почала обговорювати це питання.

«Якщо влада негайно не спрямує кошти з ковід фонду на боротьбу з пандемією, а видатки на компенсації втрат підприємців не закладе у бюджет, підтримувати та лікувати вже не буде кого. Ми впевнені, що держава має допомогти українцям подолати економічні наслідки пандемії та не залишати їх наодинці з бідою. Водночас ми категорично проти вибору між фінансуванням медицини та компенсацій підприємцям та найманим працівникам», – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, соціальні ініціативи на підтримку підприємців, анонсовані президентом Володимиром Зеленським, планується фінансувати з фонду боротьби з COVID-19.