Учням Святогірської школи подарували футбольну форму від «Нашого краю»

27.04.17

1 2 169x300 - Учням Святогірської школи подарували футбольну форму від «Нашого краю»26 квітня депутат Святогірського міської ради від «Нашого краю» Олексій Клименко напередодні футбольного турніру «О, спорт! Ти – світ!» презентував футбольну форму для команди Святогірської освітньої школи. Учні радісно прийняли такий подарунок, адже тепер вони зможуть не тільки добре уявити свою команду на змаганнях, а й виглядати як зразкова футбольна команда.

За словами тренера футбольної команди, вчителя фізкультури Святогірської загальноосвітньої школи Олени Киркач, спортивне виховання – однин з основних напрямків в школі.

«Спортивне виховання – одне з основних напрямків в нашій школі. У лютому наші хлопці посіли перше місце на чемпіонаті Донецької області з футболу. У березні, наші дівчата взяли друге місце в області з чирлідингу у категорії «юніор». У школі постійно проходять тренування, естафети, змагання. Запрошуємо всіх 13 травня повболівати за нашу команду в футбольному турнірі, присвяченому Дню здоров’я», – розповіла Олена Киркач.

Олексій Кліенко висловив упевненість, що хлопці переможуть.

«Наші хлопці обов’язково покажуть гідний результат», – підсумував Олексій Клименко.