У Запорізькій області “Наш край” організував святкові заходи до Дня Перемоги

11.05.18

Протягом минулого тижня в Запорізькій області були організовані святкові заходи до Дня Перемоги. Місцеві організації політичної партії «Наш край» втілили десятки ініціатив, щоб ветерани і діти війни знали, що про них пам’ятають, і нинішнє покоління поважає їх великий подвиг.

Ще з минулої неділі партійними організаціями були заплановані походи до ветеранів. Депутат Чернігівської районної ради «Нашого краю» Ілона Щіпенко разом з керівником громадської приймальні Валентиною Грищенко привітали Керкуш Ганну Павлівну, яку в 7 років разом з сестрою і батьками насильно вивезли до Німеччини.

Крім того доброго слова, побажань міцного здоров’я і стабільної, достойної пенсії представники партії вручили пенсіонерам продуктові набори та листівки.

На жаль, деякі з ветеранів погано себе почували, тому привітання і подарунки приймали їхні родичі. Також депутат селищної ради Чернігівської об’єднаної громади від «Нашого краю» Олександр Алмакаєв придбав поминальні вінки і вшанував пам’ять загиблих воїнів в с. Новоказанкувате, с. Петропавлівка та с. Кріжченому.

У Токмацькому районі пройшла маса святкових заходів до Дня Перемоги.

Відзначали 9 травня і в райцентрі. Святкові набори ветеранам вручили депутати Токмацької міськради від «Нашого краю» та члени партії.

У Хортицькому районі Запоріжжя депутатом Запорізької міської ради від «Нашого краю» Полюсовим Василем В’ячеславовичем, спільно з Головою Ради ветеранів Хортицького району Поздняковою Валентиною Павлівною були піднесені продовольчі набори 20-ти ветеранам. Троє з них звернулися до депутата за матеріальною допомогою, на даний момент проводиться збір необхідних документів для надання такої.

Заводський район Запоріжжя – не відстає. Тут члени партії щорічно вітають ветеранів.

Також в Запоріжжі на архітектурно-меморіальному комплексі «Переправа» відбувся мітинг-реквієм за участю Комунарської районної організації “Нашого краю”. Члени і прихильники партії привітали з Днем Перемоги ветеранів та дітей війни.

Відзначили День Перемоги і в курортному Бердянську. Урочисті заходи, організовані активістами «Нашого краю» в мікрорайонах міста, перетворили вихідну середу в справжнє свято. Представники «Нашого краю» привітали ветеранів з великим святом. Народний депутат України Олександр Пономарьов також приєднався до привітань. Звуки свята не вщухали в Бердянську практично весь поточний тиждень.

9 травня заступник голови «Нашого краю» Матвієнко Павло Дмитрович і керівник Вознесенівський районної організації партії Ярмощук Микола Анатолійович поклали квіти до меморіалу на Алеї Слави.

Павло Дмитрович Матвієнко дізнався ціну Перемоги від свого тата, якому зараз 92 роки, і в цьому віці він відчуває себе цілком добре. Він наближав великий день перемоги над фашизмом, як і мільйони радянських солдатів. Ці люди звільнили нашу землю від німецьких загарбників. Вони дали нам можливість народитися і жити вільними людьми. Україна не повинна відмовлятися від свого вагомого внеску в перемогу у Другій світовій війні. Ми будемо шанувати їх пам’ять 8 травня і святкувати, як і вони святкували Перемогу – 9 травня.