У Запоріжжі відбувся навчальний семінар для депутатів місцевих рад

03.11.16

У Запоріжжі в рамках проекту «Школи партії» пройшов семінар на тему «Звітність депутата – запорука ефективної комунікації з виборцем». Депутати місцевих рад вчилися складати звіти, проводити звітні заходи і презентувати результати своєї діяльності перед виборцями.
Тренером заходу виступив політичний психолог і політтехнолог Михайло Городок. На семінарі лектор порушив питання місця депутатського звіту в інформаційній стратегії підготовки до майбутніх виборів.
«Звіт депутата – це не порожня відписка і не нудний бюрократичний документ. Це цілий комплекс заходів, який включає в себе як підготовку звіту, так і підбір правильної форми його презентації для різних категорій виборців. Люди чекають від нас діалогу, їм важливо не просто знати, що на їх території є депутат, але і мати можливість з ним спілкуватися, доносити свої пропозиції, сигналізувати про проблеми, і в тому числі, вимагати звітності», – заявив, відкриваючи захід, голова Запорізької обласної організації партії «Наш край» Сергій Кальцев.