У Запоріжжі «Наш край» провів круглий стіл за підсумками виборів в громади

06.06.17

1 червня у штабі Запорізької обласної організації «Нашого краю» відбувся круглий стіл за участю керівника запорізького обласного виборчого штабу партії Володимира Кальцева, головами районних організацій і представниками новообраних депутатів в громади від «Нашого краю».

Основною метою круглого столу було підведення підсумків виборів, що пройшли в восьми громадах Запорізької області 30 квітня.

Учасники заходу ділилися своїми враженнями від результатів проведених виборів в громади, а також виявили ряд причин, які вплинули на результат.

Як розповів керівник запорізької обласного виборчого штабу «Нашого краю» Володимир Кальцев, виконана робота на виборах показала правильність обраної стратегії, що в сукупності допомогло здобути високий результат.

«За результатами виборів, практично у всіх місцевих радах сільського, селищного, районного та міського рівня «Наш край» здобув впевнену перемогу. Це означає, що у всіх громадах будуть працювати депутати від нашої партії. Все це говорить про те, що люди довіряють нам і вірять, що ми здатні поліпшити якість життя громадян, як у великому місті, так і в маленькому селі», – заявив Володимир Кальцев.

Окрім цього, керівники районних організацій розповіли про причини, які не дозволили домогтися кращого результату. Зокрема кандидат на посаду голови Оріхівської об’єднаної міської громади Віктор Хоменко розповів, які технології застосовувалися конкурентами, щоб досягти високих результатів. Зокрема, на останніх виборах в ОТГ неодноразово був зафіксований підкуп виборців, підвезення громадян і так звані «каруселі».

У «Нашому краї» впевнені, що це лише початок великого шляху політичної сили. Команда депутатів від «Нашого краю» буде і надалі працювати над втіленням програмних цілей і завдань, спрямованих на реальну децентралізацію, захист інтересів наших земляків, розвиток і процвітання нашої країни.

Нагадаємо, на виборах в Гуляйпільської об’єднаної міської ОТГ «Наш Край» отримав 30,7% голосів. У Оріхівської об’єднаної міській громаді – 19,2%. Кам’янко-Дніпровської об’єднаної міської ОТГ – 26,9%. Також в Запорізькій області вибори проходили в Шірокінской (11,5%), Великобілозерської (15,3%), Павлівської (21,4%), Чернігівській (3,8%) і Водянського (23,1%) об’єднаних сільських ОТГ, де «Наш край» також зумів досягти високих показників. В цілому, в Запорізькій області представники «Нашого краю» отримали 37 мандати депутатів в ОТГ, що становить близько 19% від усіх депутатів, обраних 30 квітня. Даний результат є найкращим показником серед інших політичних сил, які брали участь на виборах в ОТГ.