У Запоріжжі «Наш край» передав гуманітарну допомогу жителям Авдіївки

03.02.17

7 1 300x225 - У Запоріжжі «Наш край» передав гуманітарну допомогу жителям АвдіївкиСьогодні, Запорізька обласна організація ПП «Наш край» передала жителям Авдіївки (Донецька область) першу партію гуманітарної допомоги. В основному, це продукти харчування тривалого зберігання – борошно, цукор, крупи, макарони, масло, чай, консерви, згущене молоко і т.д.

Вже завтра гуманітарний вантаж буде доставлений в координаційний центр з надання допомоги жителям Авдіївки, який відкрито у Слов’янську за ініціативи партії. Найближчим часом координатори та волонтери центру передадуть продукти безпосередньо потерпілим.

«Дуже важливо, щоб жителі Авдіївки, які постраждали через активізацію бойових дій, відчули реальну підтримку. Не можна стояти осторонь, коли у наших співгромадян біда. Необхідно об’єднувати зусилля і допомагати. І в той же час, я продовжую на цьому наполягати, всім – владі, політикам, світовій спільноті – потрібно докладати максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення миру на Донбасі», – заявив голова Запорізької обласної організації ПП« Наш край» Сергій Кальцев.

Нагадаємо, з 29 січня Авдіївка (Донецька область) знаходиться під обстрілом. Гинуть не тільки українські військовослужбовці, але збільшується кількість убитих і поранених серед мирного населення. В результаті обстрілу пошкоджено більше 70-ти житлових будинків, школи та лікарні, пункти надання гуманітарної допомоги.

В результаті бойових дій місто залишилося без електропостачання, воду подають за графіком, є проблеми з обігрівом житлових будинків. 31 січня 2017 в Авдіївці оголошено надзвичайний стан.

Станом на 2 лютого з Авдіївки було евакуйовано 183 мирних жителя, в тому числі 107 дітей.