У Височанську ОТГ “Наш край” йде потужною командою

05.12.17

22 кандидати від “Нашого краю” балотуватимуться 24 грудня у Височанську сільську раду об’єднаної територіальної громади Борзнянського району. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації “Нашого краю”.

Створення Височанської ОТГ відбувалось важким шляхом, йдеться в повідомленні.

“Шлях до створення Височанської ОТГ Борзнянського району виявився нелегким, адже дві сільські ради категорично не хотіли об’єднуватися, і переконати сусідів було нелегко. Як з’ясувалося, люди були «проти» через незнання всіх переваг, які отримають об’єднані громади, тож прихильникам ОТГ довелося докласти зусиль, аби переконати земляків”, -зазначають у прес-службі.

До Височанської об’єднаної територіальної громади увійдуть 15 сіл Борзнянського району, де сьогодні проживають понад 5 тис. мешканців. Це буде друга ОТГ у межах району після Комарівської, йдеться в повідомленні.

За словами кандидата у депутати від “Нашого краю”, вчительки Галайбинської ЗОШ Любові Зінченко депутати сільської ради цього скликання активно працювали над поліпшенням благоустрою сіл.

“Депутати сільської ради цього скликання активно працювали над поліпшенням благоустрою сіл.  У Високому спільними зусиллями розчистили та огородили кладовище, встановили транспортні зупинки по селу, дитячий майданчик – у центрі. У Галайбиному теж огородять цвинтар, уже завезли матеріали. Наше перше завдання у громаді – ремонт доріг, і над цим має працювати депутатський корпус спільно з головою ОТГ. Окрім того, вона вважає за необхідне збереження мережі навчальних закладів, що й відстоюватиме у сільській раді Височанської ОТГ», – наголосила Любов Зінченко.

ЇЇ підтримує секретар Новоселівської сільради Парасковія Петровець, а також наголошує на вирішенні проблем з рухом великогабаритного транспорту сільськими дорогами.

“Також є необхідність оновлення вуличного освітлення, що наразі працює не на всіх вулицях, зміцнення матеріально-технічної бази сільських ФАПів. Переконана, що вирішити ці питання у Височанській ОТГ під силу депутатам від партії «Наш край»”, -наголосила Парасковія Петровець.

У перевагах команди «Нашого краю» не сумнівається депутат Борзнянської райради від «Нашого краю», директор СТОВ «Головеньківське-плюс» Юрій Лобода. Він підкреслює важливість для селян впорядкування земельних питань.

«Я думаю, що в громаді ми зможемо більше уваги приділяти розвитку сіл – ремонтувати дороги, поліпшувати благоустрій, підтримувати інфраструктуру», – переконаний Юрій Лобода.