У Торецьку відбулись збори “Нашого краю”

02.02.17DSC 5591 900x444 - У Торецьку відбулись збори “Нашого краю”

DSC 5614 300x199 - У Торецьку відбулись збори “Нашого краю”1 лютого у Торецьку Донецької області відбулись Збори активу місцевої організації “Нашого краю”.

Голова Донецької обласної організації “Нашого краю” Сергій Третьяков у своєму виступі розповів про цілі і задачі, які ставить перед первинними організаціями політрада “Нашого краю”, результати роботи на місцях та Донецької обласної організації. Окремо зупинився на проблемах компенсації за житло, зруйнованого у результаті бойових дій.

Після виступу Сергій Третьяков відповів на запитання учасників зборів. В основному жителів Торецька цікавила тема створення нових робочих місць, переспектива Донбасу, парламентське майбутнє партії.

Голова Торецької парторганізації “Нашого краю” Володимир Орєшкін окреслив основні завдання місцевого осередку на 2017 рік. “Головними завданнями цього року є активна позиція у житті міста і готовність до місцевих виборів. Сприяти цьому буде і робота громадської приймальні “Нашого краю”, яку незабаром відкриють у Торецьку”, – наголосив Володимир Орєшкін.

Загалом у заході взяли участь 150 чоловік.

Після завершення зборів відбулось вручення партійних квитків новообраним членам місцевої організації “Нашого краю”.