У Таращі за ініціативи «Нашого краю» реалізують проєкт роздільного збору сміття

03.12.21rozdilnyj zbir - У Таращі за ініціативи «Нашого краю» реалізують проєкт роздільного збору сміття

Таращанська громада продовжує впроваджувати систему роздільного збору сміття, збільшуючи кількість нових контейнерів для відходів. Так, днями, в рамках проєкту «Будь Еко» вісім комплектів контейнерів для скла та пластику було встановлено на території сіл Степок, Бовкун, Кислівка та Кардани.

За словами голови міської ради, представника партії «Наш край» Михайла Кривошеєва, такий підхід в управлінні відходами дозволить зменшити навантаження на сміттєзвалища та сприятиме поліпшенню екологічної ситуації в громаді.

«Екологічна безпека – один із основних напрямків, які закладені в стратегії розвитку нашої громади. Тому  налагодження системи роздільного збору відходів ми зробили одним із пріоритетів. Переконаний, такий крок сприятиме зміні ставлення жителів до навколишнього середовища та покращить екологічну ситуацію в громаді», – наголосив Михайло Кривошеєв.

Він зазначив, що зібрану з контейнерів сировину відправляють спочатку на сортувальну станцію, а потім на переробку.

Нагадаємо, проєкт «Будь Еко» впроваджується на Таращанщині з весни цього року та реалізується завдяки співпраці громади з БО «Благодійний фонд «МХП-громаді».