У Талалаївській ОТГ «Наш край» на посаду сільського голови підтримує Сергія Гусєва

16.12.19

У Талалаївській ОТГ (Ніжинський район), де перші вибори депутатів і сільського голови відбудуться 22 грудня, на посаду сільського голови політична партія «Наш край» підтримує самовисуванця Сергія Гусєва.

Сергій Гусєв є уродженцем громади, юрист за освітою, він уже понад 30 років з родиною проживає у Талалаївці, раніше працював у правоохоронних органах, зараз – старший судовий розпорядник у Ніжинському міськрайонному суді. Він має життєвий, професійний досвід, аби очолити та розвивати Талалаївську ОТГ.

Сергій Гусєв наголошує, що докладе усіх зусиль для розвитку громади і покращення добробуту земляків. Першочерговим питанням для центру громади він називає відкриття аптечного пункту, адже людям вкрай необхідно мати можливість придбати ліки. Також потрібно вирішувати питання благоустрою – вуличне освітлення, дороги, впорядкування кладовища. І ці питання стосуються не лише Талалаївки, а й сіл ОТГ.

«Я балотуюся за підтримки партії «Наш край» і разом із командою ми розробляємо програму дій, над виконанням якої будемо працювати у Талалаївській сільській раді», – підкреслює він. Сергій Гусєв упевнений, що центр громади має бути тільки у Талалаївці, і важливо не допустити перенесення центру громади в інший населений пункт. «Талалаївка – одне з найбільших сіл району, і нині об’єднує навколо себе 15 населених пунктів, тож і має бути центром громади», – зазначає кандидат на посаду голови Талалаївської сільської ради.

Як повідомлялося раніше, політична партія «Наш край» у Талалаївську сільську раду об’єднаної територіальної громади висунула 25 кандидатів. Команда «Нашого краю» йде у Талалаївську ОТГ для того, аби ефективно працювати і розвивати новостворену громаду. Зокрема, депутати від партії працюють над розробкою Стратегії розвитку Талалаївської ОТГ на 2020-2026 роки.