У Сєвєродонецьку лідирує «Наш край»

25.10.15

Попри численні спроби опонентів зірвати вибори у Сєвєродонецьку, за партію «Наш край» у місті проголосувало 34,4% виборців. Такі дані екзит-полу оприлюднила Сєвєродонецька міська організація партії «Наш край».

У партії зазначають, що, за даними екзит-полу, проведеного ГО «Добродій», за кандидатів у депутати міської ради від партії «Наш край» проголосувало 34,3% виборців, за представників «Опозиційного блоку» ¬- 29,4%, за БПП «Солідарність» – 10,2% виборців. Що стосується виборів міського голови, то тут також лідирує кандидат від «Нашого краю» Юрій Фурман, який набрав 31,4% голосів, у Валентина Казакова («Оппоблок») – 30,8% голосів, за Володимира Грицишина (самовисуванець) проголосувало 21,7 % виборців. При цьому протягом всього дня спостерігачі від «Нашого краю» фіксували порушення на дільницях.

У партії зазначають, що за прямою вказівкою чинної місцевої влади та за допомогою представників опозиційних сил здійснювався масовий підвіз і підкуп виборців прямо в автобусах. «Зафіксовані спроби зриву виборів, виносу бюлетенів та організації «каруселей» на дільниці №178, припинені нарядами міліції, які викликали спостерігачі від нашої партії», – зазначено в заяві.

За інформацією партії, опоненти «Нашого краю» організували неправдиве мінування виборчої дільниці №208, а на вулицях Сєвєродонецька влаштували підкуп виборців нібито від імені партії. «Членів комісій та спостерігачів від партії «Наш край» масово не допускали до роботи виборчих комісій або перешкоджали виконанню ними своїх обов’язків, їх залякували по телефону або безпосередньо на дільницях. Голосування на дому також було організовано з грубими порушеннями закону», – зазначають у партії.

«Запевняємо своїх численних прихильників, що ми зуміємо захистити їхній вибір і приведемо до влади команду депутатів і мера, які зможуть навести у місті лад і забезпечити довгоочікуване відродження і розвиток нашого краю», – зазначено в заяві. У «Нашому краї» також підкреслюють, що скрупульозно фіксують і документують численні порушення виборчого процесу з боку політичних опонентів для подальшої передачі матеріалів до прокуратури та суду.