У Святогірську відсвяткували День захисту дітей

02.06.17

20170601 120129 1496328088161 resized 300x169 - У Святогірську відсвяткували День захисту дітей1 червня у Святогірьску, в рамках програми “Нашого краю” “Здорова дитина – сильна країна” відбулось свято присвячене Дню захисту дітей.

Захід відбувся за підтримки Святогірської міської організації “Нашого краю” та Президента Федерації футболу Святогірська Олексія Клименко.

Організатори підготували святкову програму, яка складалась з футбольного турніру, флешмоб-зарядки, конкурсу малюнків на асфальті, призів та солодких частувань.

У футбольному турнірі взяли участь команди з міста Слов’янська і Святогірська та с.Долини і с.Богородичне Cлов’янського району.

За результатами турніру, четверте місце отримала команда з села Богородичне, третє місце отримала команда з села Долини, друге- команда з Слов’янська. Переможцями футбольного турніру стала команда з Святогірська.

Також серед учасників турніру були визначені переможці в номінаціях: «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий гравець» і «Кращий нападник».

Президент федерації футболу Святогірська, депутат Святогірської міської ради від “Нашого краю” Олексій Клименко вручив футбольним командам почесні грамоти, призові кубки, футбольні м’ячі та солодкі символічні торти у вигляді футбольного поля.

На святі був присутній голова Донецької організації “Нашого краю” Сергій Третьяков. За його словами, проведення таких турнірів має стати доброю традицією.

“Мене, як спортсмена, радує, що молодь приділяє дуже велику увагу спорту. Сподіваюся, цей турнір стане доброю традицією Святогірська, а його масштаби розростуться до всеукраїнського, а може, і світового рівня”, – зазначив Сергій Третьяков.

Веселі старти, малюнки на асфальті, танці від колективів шкіл подарували масу вражень та багато позитиву учасникам свята.