У Святогірську “Наш край” урочисто відкрив головну ялинку міста

20.12.17

photo 2017 12 20 11 00 20 300x225 - У Святогірську “Наш край” урочисто відкрив головну ялинку містаСвято відкриття міської новорічної ялинки організував “Наш край” у День Святого Миколая. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації “Нашого краю”.

Всіх присутніх зі святом вітав голова Донецької обласної організації Сергій Третьяков, йдеться в повідомленні, та зазначив, що День Святого Миколая – це час,коли збуваються всі дитячі мрії.

Також Сергій Володимирович подякував святогірцям, які взяли участь у конкурсі на кращу ялинкову іграшку, що проходив у Слов’янську з ініціативи лідера «Нашого краю», народного депутата  Олега Недави та за підтримки партії .

Від Донецької обласної організації він вручив подарунок сім’ї Сербіних за чудову іграшку з використанням партійної символіки. Також керівник фракції «Нашого краю» у Святогірській міській раді Наталія Киркач вручила спеціальний приз Людмилі Бабич за три креативні іграшки у вигляді годинника, які будуть прикрашати стіни міської ради.

На цьому сюрпризи від «Нашого краю» не закінчилися. У холодну погоду бажаючі могли зігрітися гарячим смачним кулішем, приготованому на вогні. Кожна дитина озвучив Діду Морозу заповітне бажання, сфотографувалася з ним і отримала солодкі подарунки від «Нашого краю».