У Святогірську “Наш край” провів заходи з очищення прибережної території озера Банне

28.04.17

3 1 1 300x169 - У Святогірську  “Наш край” провів заходи з очищення прибережної території озера БаннеНапередодні травневих свят депутати та активісти “Нашого краю”, представники місцевої влади та небайдужі жителі Святогірська зібрались біля озера Банне, щоб навести порядок на його прибережній території.

Ініціатива проведення суботника належить представнику Святогірської організації “Нашого краю” Анатолію Недаві.

За його словами, це озеро улюблене місце відпочинку для городян.

“Озеро Банне – дуже тепле і улюблене місце відпочинку для городян. Не всі можуть дозволити собі поїхати відпочивати на дорогі курорти. Ми повинні правильно і раціонально користуватись ресурсами, які подарувала нам природа. Ми пам’ятаємо час, коли тут були дитячі табори відпочинку та цей пляж був одним з основних.

Необхідно повернути колишню славу озера і дати можливість жителям Святогірська і гостям міста насолоджуватись екологічною зоною”, -зазначив Анатолій Недава.

За словами голови Святогірської міської організації “Нашого краю” Сергія Приймачука, у планах організації провести комплекс заходів по очищенню озера та покращення стану прибережної території.

“Колись вода в озеро надходила за допомогою спеціальних насосів, таким чином вода постійно оновлювалась і стан водойми був задовільним. Зараз енергетичні витрати не дозволяють працювати у колишньому режимі. Також відпочиваючі забруднюють озеро синтетичними відходами.

Ми вирішили створити цілий комплекс заходів з очищення озера Банне та прибережної території. Наступним кроком стане розробка програми з очищення озера від мулу і відновлення джерел”, – зазначив він.