У Сумах пройшов чемпіонат з мотокросу

28.09.15

26 вересня на Баранівці відбувся ІV етап відкритого особисто-командного чемпіонату Сумської області з мотокросу

Серед спонсорів заходу – компанія «Федорченко», яка підтримує мотокросс уже восьмий рік поспіль, Кaskad-S та Сумська організація політичної партії «НАШ КРАЙ».

Президент федерації мотоспорту Сумщини кандидат у депутати від партії «НАШ КРАЙ» Анатолій Бортник зазначає: «Особливість цьогорічного заходу в тім, що у ньому брало участь багато дітей, а всі заїзди відбулися без травм. Гадаю, ця традиція продовжиться й в наступні роки, і мотоциклетний спорт на Сумщині розвиватиметься дедалі інтенсивніше». Надзвичайно важливо, що юнаки та дівчата мають унікальну можливість займатися таким захоплюючим видом спорту, спілкуватися з іншими досвідченими мотоциклістами, під їхнім пильним наглядом ставати здоровішими, сильнішими, кращими.

Анатолій Григорович разом з іншими організаторами задоволений, що вдалося здійснити все задумане й захід відбувся на високому рівні, про що свідчать позитивні емоції як учасників, так і глядачів.

Крім того, цьогорічна спортивна зустріч була особливою ще й тим, що це перші чотирьохетапні змагання чемпіонату Сумської області з мотокросу з моменту проголошення незалежності.

Сумську трасу обрали для фіналу не випадково. Вона є однією з найбезпечніших, але водночас – однією з найцікавіших в Україні. Так, у травні тут провели другий етап чемпіонату України з мотокросу.

У Конотопі, Тростянці, Охтирці та Сумах змагання традиційно проводилися у дев’яти класах, серед них: «квадро-діти» хлопці та дівчата, машини з об’ємом двигуна 50, 65, 85 куб. см, «хобі», «open», «ветерани» І та ІІ груп, окремо обраховувався командний результат.

Визначено переможців завершального туру змагань у кожному класі, а також чемпіонів за сумою всіх чотирьох етапів. Кращою командою цього року стали спортсмени із Сум, на другому місці – мотокросери з Чернігівської області, на третьому – представники міста Білопілля Сумської області.