У Сосницькій ОТГ «Наш край» підтримав Стратегічний план розвитку громади

23.05.19

У Сосницькій ОТГ депутати фракції «Наш край» підтримали затвердження Стратегічного плану розвитку об’єднаної територіальної  громади на 2019- 2027 роки. Як повідомила депутат Сосницької селищної ради від партії «Наш край» Ніна Смаглюк, рішення схвалено під час чергової сесії селищної ради.

За її словами, робота над планом була тривалою і кропіткою, із залученням представників влади та громадськості. Загалом, розробники врахували різноманітні пропозиції, ініціативи, як громадян, так і депутатів. Значну допомогу та методичну підтримку у розробці Стратегічного плану розвитку ОТГ надали експерти Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування.

У документі визначено стратегічне бачення розвитку громади: «Сосницька територіальна  громада – Довженків край зі славною історичною спадщиною, інвестиційно-привабливий з розвинутою сферою туристично-рекреаційних послуг та інфраструктурою, екологічно безпечним та інноваційним агровиробництвом і переробкою, успішним малим підприємництвом, соціально-відповідальна, творча та економічно самодостатня спільнота рівних можливостей». Значна увага у Стратегічному плані Сосницької ОТГ приділяється розвитку туризму з опорою на бренд Олександра Довженка та місцеву мальовничу природу: річку Десну й навколишні ліси.

«Документ схвалено. Наступне завдання перед владою і громадою – його виконання. «Наш край» готовий до цієї роботи», – підсумувала Ніна Смаглюк.