У Сосницькій ОТГ «Наш край» ініціював створення дитячо-юнацької спортивної школи

09.01.19

У Сосницькій ОТГ «Наш край» ініціював створення дитячо-юнацької спортивної школи «Мрія». Відповідне рішення запропонували і підтримали під час передноворічної сесії депутати від «Нашого краю» Сосницької селищної ради, повідомив заступник голови Сосницької районної ради Геннадій Смаглюк.

За його словами, спортивна школа раніше працювала у громаді, однак два роки тому її закрили.

«Нині створили дитячо-юнацьку спортивну школу в об’єднаній територіальній громаді. Щодо ремонту приміщення подали проект на фінансування Державного фонду регіонального розвитку. Маємо намір розвивати футбол, волейбол, бокс, вільну боротьбу, а також зимові види спорту», – повідомив Геннадій Смаглюк.

Він висловив упевненість, що у спортивній школі будуть створені необхідні умови для розвитку спорту, популяризації здорового способу життя серед дітей і підлітків Сосницької ОТГ.

«Функціонування ДЮСШ дозволить юним спортсменам Довженкового краю брати участь у різноманітних спортивних змаганнях обласного і всеукраїнського рівня, що неможливо, коли дитина займається у спортивній секції”, -підсумував Геннадій Смаглюк.