У Сосниці оновили положення про громадський бюджет

22.10.19

У Сосниці депутати політичної партії «Наш край» підтримали внесення змін до положення про громадський бюджет. Як повідомила депутатка селищної ради від партії «Наш край» Оксана Рудь, відповідне рішення схвалено під час чергової сесії селищної ради.

За її словами, Сосницька ОТГ однією з перших у регіоні почала залучати місцевих жителів до розподілу коштів частини місцевого бюджету і цей процес є достатньо успішним. «Під час сесії ми схвалили рішення щодо розширення можливостей учасників голосування – якщо раніше мешканці окремих населених пунктів могли голосувати за ті проекти, що стосувалися їх сіл чи селища, то тепер можна підтримувати будь-які проекти», – пояснила Оксана Рудь.

Відтепер весь бюджет конкурсу – єдиний для всієї громади, без розподілу на старостати, а максимально гранична сума бюджету одного проекту – не більше половини загальної суми громадського бюджету. Крім того, будь який зареєстрований мешканець громади матиме право голосувати за будь-який проект.

Також депутати під час сесії схвалили зміни до бюджету громади на 2019 року, затвердили звіт виконання бюджету за 9 місяців, розглянули земельні і питання комунальної власності.