У Сосниці «Наш край» підтримав багатодітні родини

25.01.192 c - У Сосниці «Наш край» підтримав багатодітні родини

У Сосницькій об’єднаній територіальній громаді стартувала благодійна акція «Підтримаємо багатодітну родину». Як повідомив заступник голови Сосницької районної ради Геннадій Смаглюк (представник «Нашого краю»), допомогти родинам земляків, у яких виховуються троє та більше дітей, вирішили представники місцевого осередку політичної партії «Наш край».

Депутати проводять цю акцію з підтримки багатодітних родин у своїх округах, передаючи таким сім’ям безкоштовно продукти харчування.

На переконання Геннадія Смаглюка, багатодітні родини потребують підвищеної уваги і мають бути соціально захищеними. Крім того, у Сосницькій ОТГ «Наш край» вивчає досвід інших громад щодо підтримки родин із дітьми. Адже, приміром, у Кіптівській ОТГ, яку очолює представник «Нашого краю», місцеві родини при народженні дитини від громади отримують 20 тис. грн. У Козелецькій громаді ця сума менша – 3 тис. грн.

«Ми маємо вивчити це питання та з’ясувати, які можливості є у нас, аби підтримати родини із новонародженими і подбати про майбутнє громади», – прокоментував Геннадій Смаглюк.