У Сновську визначили проєкт-переможець громадського бюджету 2020 року

23.06.20

У Сновську на Чернігівщині міськрада затвердила проєкт-переможець громадського бюджету, що буде реалізовуватися цього року. Як повідомив депутат Сновської міської ради від партії «Наш край» Володимир Смоляк, відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міської ради.

Згідно з рішенням, переможцем, за підсумками голосування у Сновській громаді, став проєкт «Релакс-хаб для здобувачів освіти ЗОШ №1 м. Сновська» вартістю майже 335 тис. грн і за який віддали свої голоси 672 представників громади. На думку Володимира Смоляка, громадський бюджет має створювати рівноцінні умови для всіх учасників процесу, адже міські і сільські навчальні заклади опиняються одразу у нерівних позиціях, маючи різну кількість школярів та навіть місцевих жителів. Тому у подальшому є необхідність врахувати ці підходи.

Крім того, під час сесії депутати від «Нашого краю» підтримали встановлення розмірів єдиного, транспортного, земельного податків для підприємців громади на 2021 рік. Як уточнив депутат від «Нашого краю», податки в основному залишилися на існуючому рівні, враховуючи ситуацію з коронавірусом, значним падінням доходів населення та економічними труднощами.

Також під час сесії депутати розглянули бюджетні і земельні питання.