У Снігурівці “Наш край” привітав ветеранів зі святом Перемоги

08.05.18

31960172 213309422778860 8228812758204809216 n 300x225 - У Снігурівці “Наш край” привітав ветеранів зі святом ПеремогиСнігурівська міська партійна організація «Наш Край» на чолі з її керівником, депутатом Миколаївської обласної ради Андрієм Закусіловим вчора, 7 травня вітали ветеранів зі святом Перемоги. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської організації “Нашого краю”.

За словами Андрія Закусілова, ветерани досі вболівають всім тілом і душею за сьогоднішній день і майбутнє.

«Вчора практично цілий день спілкувалися з ветеранами. Незважаючи на дуже поважний вік, а всім уже за 90 років, вони сповнені великої жаги до життя. В особистих розмовах розумієш, що люди, які прожили майже ціле століття, пережили голод і війну, розруху і нове будівництво ще й досі вболівають всім тілом і душею за сьогоднішній день і майбутнє. Вони по особливому ставляться до дружби, любові до рідної землі, Батьківщини”, -зазначив він.

Андрій Закусілов наголосив, що наш обов’язок зберегти пам’ять про подвиг ветеранів.

“На жаль, з кожним роком героїв Другої світової війни залишається все менше. Роки беруть своє. Серце розривається від того, що люди, які є живою історією відходять у вічність. Ті випробування, які випали на їхню долю інколи не вкладаються в голові, коли розумієш, що у більшості з них не було молодості, не було дитинства, а інколи і не було майбутнього. Наш обов’язок, як нащадків, зберегти пам’ять про подвиг ветеранів та бути вартими тієї ціни, яку кожен з них заплатив за наше майбутнє», – говорить Андрій Закусілов.

Під час особистої розмови один з ветеранів поділився мудрістю життя та своїми настановами.

«Діти, не сваріться ніколи, будьте дружними, підтримуйте один одного. В людському ставленні тільки можна будувати, розвивати і досягати чогось вартого звання «Людина». Не махайте шашками тільки для виду, а боріться істинно за завтрашній день. Любіть свою землю, дякуйте Богу за врожаї та за дощ, цінуйте хліб на столі, бо без хлібу не буде життя. Виховуйте дітей так щоб вони були варті майбутнього, так щоб вони поважали вас як батьків та поважали старість, як мудрість. Живіть так, щоб вам ніколи не було соромно за кожен вами прожитий день», – говорив ветеран.

Снігурівська міська партійна організація «Наш Край» в особі її керівника Андрія Закусілова вітає ветеранів Другої світової війни.

«Ви мали мужність і силу, відвагу та непохитність, щоб вигнати ворога із рідної землі. Ви перемогли у війні. І ми дякуємо Вам за цю перемогу! 9 травня 1945-го року для кожного українця назавжди лишиться пам’ятним днем. Низький уклін Вам!», – сказав Андрій Закусілов.