У Слов’янську відкрили новий офіс “Нашого краю”

28.12.18

За підтримки лідера “Нашого краю” в Донецькій області, народного депутата Олега Недави в Слов’янську відбулося відкриття нового партійного офісу Донецької обласної організації партії. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Привітати колег із знаменною подією приїхали керівники міських і районних організацій «Нашого краю» з усієї Донецької області, члени партії і її прихильники, йдеться в повідомленні.

Перерізаючи символічну стрічку, Олег Недава підкреслив значимість події і сказав, що наступний офіс партія відкриє в українському Донецьку.

“Відкриття офісу обласної організації – це символ нової досягнутої висоти. Дуже сподіваюся і вірю в те, що наступний партійний офіс ми відкриємо вже в нашому українському Донецьку”, – зазначив народний депутат.

За його словами, кількість прихильників “Нашого краю” неухильно зростає.

“За минулі три роки тільки в Донецькій області членами нашої партії стали більше 4 тисяч чоловік, понад 30 тисяч стали прихильниками «Нашого краю». Це показує, що нам довіряють все більше людей, а значить, ми все робимо правильно”, – підсумував Олег Недава.