У Скадовську обурені будівництвом автомийки серед приватного сектора

03.08.2103 08 skadovsk - У Скадовську обурені будівництвом автомийки серед приватного сектора

Жителі обурені будівництвом автомийки посеред приватного сектора в Скадовську Херсонської області. Про це розповіла голова Скадовської районної організації ПП «Наш край» Людмила Козлова.

За її словами, після купівлі ділянки з будинком за адресою вул.Покровська, 65 приватним підприємством «Скадовськ позитив-авто» (місце знаходження — Зеленівка, м.Херсон), нові господарі за місяць встигли знести житловий будинок, зачистити ділянку і забити в землю великотоннажні циліндри, які встановлюють для технічних потреб на автомийках. Хоча, як повідомили в Скадовській міськраді на усний запит представників «Нашого краю», власники не мають права це робити — адже будують за відсутності дозвільних документів і з порушенням цільового призначення ділянки.

Один з депутатів облради направив відповідні депутатські звернення з приводу даного факту, в тому числі, до Скадовської окружної прокуратури.

Крім того, як стало відомо, на найближчій сесії Скадовської міськради планується розглянути клопотання Херсонобленерго, яке просить депутатів надати їм в оренду на пів року шматок землі на час приєднання будинку за адресою вул. Покровська, 65 до електроустановок. Л.Козлова зазначає, що поки не ясно, до якого саме дому обленерго збирається приєднати свої мережі, адже за фактом ніякої житлової споруди за даною адресою немає.

«Я звертаюся до своїх колег по депутатському корпусу бути принциповими в подібних питаннях. Ми підзвітні нашим виборцям і наш борг — відстоювати їх права, особливо якщо вони зневажаються подібними хитромудрими, до того ж незаконними, схемами. Жодна людина при здоровому глузді не захоче жити поруч з автомийкою», — розповіла Людмила Козлова.