У Семенівській ОТГ на Чернігівщині «Наш край» підтримав закупівлю медобладнання

29.03.19

У Семенівській ОТГ на Чернігівщині депутати «Нашого краю» підтримали закупівлю медичного обладнання для місцевої лікарні. Як повідомив секретар Семенівської міської ради Олексій Желтобрюх (представник «Нашого краю»), відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міської ради.

За його словами, депутати внесли зміни до бюджету громади та виділили 700 тис. грн для придбання медичного обладнання для Семенівської центральної районної лікарні. У тому числі на закупівлю медичної апаратури будуть витрачені 220 тис. грн, що надійшли до бюджету від продажу бронзового пам’ятника Леніну, раніше встановленого у центрі Семенівки.

Олексій Желтобрюх уточнив, що за виділені кошти буде придбаний лапароскоп для лікарні, необхідний для хірургічних втручань і виконання медичних обстежень. «Вартість обладнання – близько 1,5 млн грн. Міська рада виділила половину суми, з рештою обіцяють допомогти народні депутати та меценати», – розповів секретар Семенівської міської ради. На його думку, це обладнання покращить якість медичних послуг у місцевій лікарні та є дуже важливим, зважаючи на віддаленість Семенівської громади від обласного центру.

Також під час сесії виділено додаткові кошти на закупівлю камер відеоспостереження для поліції і схвалено кілька важливих для громади програм.

Довідка: Семенівська ОТГ створена у жовтні 2017 року. Розташована на півночі Чернігівщині. Територіальна громада об’єднує 14 населених пунктів і налічує 14,5 тис. населення.