У Саратському районі відбувся кубок Бессарабії з футболу

04.09.17.jpg - У Саратському районі відбувся кубок Бессарабії з футболу

2 300x225 - У Саратському районі відбувся кубок Бессарабії з футболу3 вересня на центральному стадіоні в селищі Сарата відбувся дев’ятий фінальний футбольний турнір на Кубок Бессарабії, який щорічно проходить під патронатом співголови партії «Наш край», народного депутата Антона Кіссе.

У ньому взяли участь шість команд-переможниць національних турнірів з Старих Троян Кілійського району, Петропавлівки, Зорі, Орлівки, Карналіївки, а також команда «Каракурт», що представляє албанську громаду Болградського району.

Під час урочистого відкриття, виступили народний депутат України Антон Кіссе, депутат Одеської обласної ради Олег Сулаков, а також голова обласної Федерації футболу Петро Чилібі. Вони побажали футболістам успіху, азартної гри і перемоги найсильнішої команди. Музичний подарунок отримали учасники турніру від юних артистів селища.

За підсумками турніру переможцем стала команда від українського села Карналіївка Білгород-Дністровського району, яка обіграла у фіналі Зорю Саратського району з рахунком 1: 0. Таким чином, друге призове місце посіли болгари (село Зоря), а третє – представники гагаузької національності з села Старі Трояни Кілійського району.

«У цьому сезоні за право брати участь в Кубку Бессарабії змагалися 46 команд, представників різних національностей нашого краю. Популярність цього футбольного турніру підкреслює його значимість для розвитку спорту в багатонаціональних селах півдня Одеської області. Завдяки цьому заходу, в деяких району з’явилися районні турніри. Наприклад, в Тарутинському районі в футбольних змаганнях беруть участь вже 14 команд. Віриться, що в цьому починанні покаже себе ще й Ренійський район», – зазначив Антон Кіссе, вручаючи переможцям кубок та грамоти.

Народний депутат щиро подякував за допомогу в проведенні турніру сільським радам, обласній Федерації футболу, фермерським господарствам, господарям і організаторам фінального турніру, які приймали у себе футболістів області. Антон Кіссе пообіцяв, що традиція проводити футбольні турніри на Кубок Бессарабії продовжиться.

Одеська обласна федерація футболу також нагородила призерів футбольними м’ячами. У свою чергу, за організацію і проведення турніру Антону Кіссе від імені Федерації футболу вручили іменний годинник, а також висловили подяку за популяризацію футболу серед жителів української Бессарабії.