У Романові на Житомирщині на честь свята виступали аматори, а у Мирополі грав військовий оркестр

25.08.2125 08 zhytomyr2 - У Романові на Житомирщині на честь свята виступали аматори, а у Мирополі грав військовий оркестр

У Романівській громаді на вихідних відзначили День селища та День Незалежності у Биківці, у святкових заходах тут взяли участь аматорські колективи. У Мирополі на честь свята виступав місцевий військовий оркестр. Свята у громадах відбулись завдяки спонсорській підтримці депутата Житомирської обласної ради від «Нашого краю» Ігоря Ходака.

У Романові до Дня Незалежності урочистості відбувались у будинку культури, де виступали місцеві колективи, а також з нагоди свята від громади отримували відзнаки та грамоти жителі селища. Відзначили і депутата Ігоря Ходака за його постійну участь у житті громади, вагомий внесок у розвиток, благодійні проєкти та меценатську діяльність.

Також у ці вихідні відзначили День селища Биківка. Селище святкує свій поважний 170-й день народження. Завдяки спонсорській підтримці Ігоря Ходака, тут організували святково-розважальну програму. Веселощі для дітей забезпечили професійні аніматори, ігри, конкурси, призи та смаколики від спонсора.

Урочистим продовженням заходів стали виступи аматорських колективів. А феєричною особливістю свята був виступ запрошених артистів, своїми піснями порадував глядачів дует заслужених артистів України Яніни та Олександра Яремчуків.

Заходів такого масштабу у селищі не було уже давно. Тому місцеві жителі та гості з найближчих сіл мали можливість відсвяткувати 30-ту річницю Незалежності України та день Биківки з розвагами та чудовим концертом.

Миропільчан на свята вітав представник депутата Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігоря Ходака Василь Ходюк. Він вручив громаді подарунок від Ігоря Євгеновича — сучасний багатофункціональний телевізор.

Святкування тривали увесь день: ігри, забави, аніматори, конкурси, шаховий турнір, танцювальні та вокальні колективи, Свято пирога та безліч цікавого.

Окрім того, після свята відбувалося покладання квітів до пам’ятника Борцям за Волю України та урочистий виступ Миропольського військового оркестру. Крім того, свято супроводжували незмінні виставки, майстер-класи, фотовиставка та фотозони.