У Родинському відзначили Міжнародний день захисту дітей

02.06.1834459203 1435980746548450 1940098862895071232 n - У Родинському відзначили Міжнародний день захисту дітей

Грандіозне свято дитинства, літа і веселощів відбувся в Родинському з ініціативи та за підтримки політичної партії «Наш край», депутата Покровського міської ради Сергія Андрійченко і депутатів Родинського міського ради. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Повідомляється, що до святкового дня готувалися задовго: крім наведення порядку в житловому фонді і на вулицях міста, був реконструйований і упорядкований міський парк.

Тепер в місті кілька великих і сучасних дитячих майданчиків, сцена, столи для гри в шахи та шашки, спортивна зона, альтанки та мангали для сімейного відпочинку, парк атракціонів, де діти можуть пострибати на батутах, відвідати кімнату лабіринтів і відмінно провести час, а на алеях і в зеленій зоні встановлені дерев’яні скульптури казкових героїв, йдеться в повідомленні.

Але головною прикрасою парку став екопруд. Штучна водойма з містком відразу ж полюбився і маленьким, і великим жителям міста.

Святкова програма розпочалася о 16:00 з виступів маленьких артистів творчих колективів ДК «Шахтар». А на території парку протягом усього свята для дітвори безкоштовно працювали майстри по аквагриму. Всі бажаючі могли відвідати майстер-класи від місцевих рукодільниць. Не обійшлося і без частувань – смачного і такого улюбленого дітьми морозива.

Відвідали свято і мотоциклісти Родинського. Вони представили своїх залізних коней, а відпочиваючі зробили біля мотоциклів фото на пам’ять.

Але найбільше дорослі і діти чекали фаєр-шоу – подарунок від політичної партії «Наш край», депутата Покровського міської ради Сергія Андрійченко і депутатів Родинського міського ради.