У Родинському «Наш край» розпочав новий етап благоустрою міста

05.10.17123 - У Родинському «Наш край» розпочав новий етап благоустрою міста

З ініціативи Покровської міської організації «Нашого краю» та за підтримки депутата Покровського міської ради Сергія Андрійченко в Родинському почалася робота з прибирання та благоустрій міста. Про це повідомляє Донецька обласна організація «Нашого краю».

За підтримки «Нашого краю» та допомоги від Сергія Андрійченко був організований вивіз сміття з несанкціонованих звалищ, йдеться в повідомленні.

За словами в.о. міського голови Родинського Катерини Андрійченко, восени збирається багато листя і гілок, тому сміттєві баки повністю завантажені.

2 1024x768 - У Родинському «Наш край» розпочав новий етап благоустрою міста

«У місті всього 14 майданчиків з 142 контейнерами для сміття. Найпроблемніші точки – в приватному секторі. Депутати Родинського, бачачи цю проблему, вирішили допомогти місту і вивезли сміття. Цілий день в місті працювала важка техніка з ліквідації сміттєзвалищ, який утворився біля контейнерних стоянок. Організатори помогли не тільки з вивезенням сміття, а й з придбанням 80 нових контейнерів», – повідомила Андрійченко.

3 1024x768 - У Родинському «Наш край» розпочав новий етап благоустрою міста

Паралельно з прибиранням проводилися роботи з благоустрою прибудинкових територій. У дворах житлових будинків організаторами було встановлено нові лавочки та 400 метрів паркану.

4 1024x768 - У Родинському «Наш край» розпочав новий етап благоустрою міста