У Прилуках «Наш край» ініціював безкоштовний проїзд дітей у міських автобусах

26.12.18avtobus dity - У Прилуках «Наш край» ініціював безкоштовний проїзд дітей у міських автобусах

У Прилуках Чернігівської області депутати міськради від партії «Наш край» виступили ініціаторами встановлення безкоштовного проїзду у міському громадському транспорті для школярів. Про це повідомив депутат Прилуцької міськради від “Нашого краю” Іван Руденко.

За його словами, у місті діяла система часткової компенсації проїзду учнів загальноосвітніх навчальних закладів – дитина сплачувала за кожну поїздку 2 грн. і надавала кондуктору талон на проїзд, що передбачав компенсацію від міста у розмірі 1 грн. Всього проїзд у громадському транспорті Прилук для дітей шкільного віку коштує 3 грн.

«Ми виступили з ініціативою ввести безкоштовний проїзд для дітей, адже у селах учнів підвозять до навчальних закладів так званими «шкільними автобусами» безкоштовно. Таку практику варто запровадити і нам», – наголосив Іван Руденко. Ініціатива знайшла підтримку депутатського корпусу.

За інформацією керівника фракції «Наш край» Володимира Назіма, сесією Прилуцької міськради схвалено рішення про безкоштовний проїзд дітей до шкіл з 1 січня 2019 року. Нововведення стосуватиметься майже 1600 учнів міста Прилуки. На ці потреби у міському бюджеті передбачено 1,3 млн грн коштів.

З наступного року кожен учень Прилук утримуватиме безкоштовно по 2 талони на щоденний проїзд до школи і додому.