У Пологах Запорізької області Лікар Анна Дуб («Наш край») порадила, як уберегтись від Covid-19

04.02.22zaporizhzhya vakczynacziya - У Пологах Запорізької області Лікар Анна Дуб («Наш край») порадила, як уберегтись від Covid-19

Щоб уберегтись від коронавірусу, слід уникати місць скупчення людей і обов’язково вакцинуватись. Такі поради дала депутат Пологівської міської ради від партії «Наш край» та за сумісництвом головний лікар КП «Пологівський ЦПМСД» Анна Дуб під час засідання круглого столу на тему вакцинації та інфекційних хвороб у прямому ефірі на сторінці Пологівської громади у Facebook.

“Наразі іншого шляху зупинки хвороби, крім вакцинації, не існує. Звичайно, навіть отримавши вакцину, людина може захворіти, але такі пацієнти відзначають легку симптоматику, а серед загиблих в нашій лікарні досі немає жодного вакцинованого. Показники хвороби в місті та всій Україні продовжують рости, а інфекція швидко поширюється серед населення. Тож ще раз наголошую: не відвідуйте громадські місця без нагальної потреби, а при перших симптомах ОРЗ обов’язково інформуйте свого лікаря”, – зазначила Анна Дуб.

Лікар повідомила, що в Пологах вакциновано 53% населення і кампанія з імунізації – пріоритетний напрям в роботі лікарів.

В засідання також взяли участь міський голова Юрій Коноваленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Колісник, начальник відділу освіти, молоді і спорту Сергій Бандурка, а також сімейний лікар КП «Пологівський ЦПМСД» ПМР Наталія Гарцева.

Під час заходу учасники також обговорили питання рутинної вакцинації згідно з Національним календарем щеплень України, додаткові заходи з імунізації дітей від поліомієліту, а також питання вакцинації населення від коронавірусної інфекції.