У Подільському відбулася зустріч Антона Кіссе з місцевим активом

20.10.17

18 жовтня в місцевому Будинку культури м.Подольськ Одеської області відбулася робоча зустріч співголови партії «Наш край», народного депутата України Антона Кіссе з кандидатами в депутати в Куяльницьку об’єднану територіальну громаду, головами місцевих рад, міськими активістами і виборцями. Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної організації «Нашого краю».

У зустрічі взяли участь близько сотні осіб, серед яких члени Подільської районної партійної організації партії «Наш край» на чолі з Віктором Сапожинським, активісти, члени виборчих комісій і спостерігачі, говориться в повідомленні.

Під час зустрічі учасники обговорили проблеми рідного району, так і області в цілому. Головним темою зустрічі була участь представників «Нашого краю» в місцевих виборах в ОТГ.

Дванадцять кандидатів від партії «Наш край» братимуть участь у місцевих виборах.

Додамо, що Подільський район є одним з найбільш чисельних серед кандидатів в депутати в ОТГ від «Нашого краю».

Підводячи підсумки зустрічі, співголова партії «Наш край» Антон Кіссе зазначив, що позиції політичної сили в Подільському районі досить сильні.

«Від нас висуваються шановні авторитетні люди і ми повинні зробити все можливе, для того щоб вони гідно представляли нашу силу в новій раді об’єднаної громади. Для цього ми маємо у своєму розпорядженні необхідний ресурс і підтримку виборців», – підсумував нардеп.

Нагадаємо, що вибори в об’єднані територіальні громади відбудуться 29 жовтня цього року.