У Первомайську за підтримки «Нашого краю» для людей з інвалідністю відкрили сучасний офіс

15.09.17

З ініціативи міського голови м.Первомайськ Дромашко Л.Г. (партія «Наш Край»), за підтримки депутатів від партії «Наш Край», депутатського корпусу міської ради, в управлінні соціального захисту населення Первомайської міської ради був відкритий пандус і філія центру для людей з обмеженими можливостями.

Зараз приміщення обладнане пандусом, замінено вхідні двері та вікна, оновлений водопровід і санвузол, замінена електрична проводка, встановлено індивідуальне опалення, приміщення обладнане сучасними меблями тощо. Роботи виконані за кошти державного фонду регіонального розвитку в розмірі 786,862 тис. грн і за рахунок місцевого бюджету на суму 196,715 тис. грн.

2 1024x614 - У Первомайську за підтримки «Нашого краю» для людей з інвалідністю відкрили сучасний офіс

Крім того, міською владою було придбано спеціальний автобус з підйомником. З цією метою Державний фонд регіонального розвитку виділив 237 тис. грн, співфінансування з місцевого бюджету склало 350 тис. грн. Відтепер місто має спеціальний транспорт, який буде здійснювати перевезення інвалідів-візочників і маломобільних груп населення для участі в різних конкурсах, змаганнях та інших заходах, що проводяться в місті та за його межами.