У Перовомайську відкрили відремонтоване приміщення територіального центру соціального обслуговування

16.01.18

В Первомайську відбулося урочисте відкриття відремонтованого приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Про це повідомила Первомайський міський голова від «Нашого Краю» Людмила Дромашко.

За її словами, в приміщенні відремонтовані кабінети, замінені вхідні та міжкімнатні двері, вікна, встановлене індивідуальне опалення, оновлений водопровід та санвузол, приміщення частково обладнане сучасними меблями, обладнано пандусом, тощо.

«Всі роботи виконані за рахунок міського бюджету на суму 453,3 тис. грн. Впевнена, що тепер і соціальним працівникам буде комфортніше працювати і людям, яких обслуговають в центрі, буде зручніше», – відзначила міський голова.

Вона додала, територіальний центр соціального обслуговування забезпечує наданням соціальних послуг одиноким та одиноко проживаючим особам безоплатно та на платній основі.

“На базі центру працюють такі структурні підрозділи: відділення соціальної допомоги вдома; відділення денного перебування, відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги, пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації”, -зазначила Людмила Дромашко.

За її словами, основним завданням територіального центру є виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги, визначення їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні та забезпечення якісного надання соціальних послуг.

“Працівниками територіального центру м. Первомайська щорічно проводиться робота по обстеженню матеріально-побутових умов проживання громадян похилого віку, інвалідів, хворих, інших громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах”, – підсумувала вона.