У партії «Наш край» п’ять співголів

14.08.15

Це підтверджено реєстрацією у Міністерстві юстиції України. Колективне керівництво партією будуть здійснювати народні депутати України Антон Кіссе та Олександр Фельдман, екс-перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, відомий запорізький політик Сергій Кальцев, а також міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров.

Як заявив Антон Кіссе, сенс такої форми управління полягає не лише у колективному керівництві, але й у колективній відповідальності, коли кожен відповідає за результати конкретної роботи у своєму рідному регіоні.

«Партія об’єднала людей із великим життєвим та управлінським досвідом, кожен з яких має у своєму активі чимало добрих справ з розвитку свого краю. Бажання та готовність працювати на благо рідного села, ,міста, області, всієї України – от головний критерій оцінки особистісних та ділових якостей тих, хто захоче до нас приєднатися», – підкреслив Антон Кіссе.

Політик відзначив, що «Наш край» динамічно розвивається, завойовуючи все більше прихильників серед людей з активною громадянською позицією та конструктивним мисленням. Днями одразу кілька мерів міст Київської області висловили бажання приєднатись до команди прагматиків.