У парламенті розпочато роботу над створенням групи «Наш край», – Антон Кіссе

26.07.16

«Наш край» розпочинає роботу над створенням депутатської групи. Про це під час прес-конференції сказав співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе.

За його словами, зараз розпочато формування депутатської групи «Наш край». «Після переконливої перемоги Сергія Шахова на довиборах у 114 виборчому окрузі, команда представників партії «Наш край» у Верховній Раді поповнилася. Сергій Шахов отримав 38% на довиборах і це високий результат, який дає нам всі підстави почати роботу над формуванням своєї депутатської групи у Верховній Раді», – наголосив Антон Кіссе.

Створення групи підтвердив і новообраний депутат від «Нашого краю» Сергій Шахов. «Я вступлю в парламенті тільки в депутатську групу або фракцію – «Наш Край». І також закликаю всіх депутатів, хто налаштований працювати в конструктивному руслі та захищати позиції громад в парламенті, приєднуватися до нас, щоб разом працювати в депутатській групі «Нашого краю», – заявив він.

Як відомо, 17 липня відбулися довибори до Верховної Ради у 7 одномандатних округах. У 114 луганському окрузі переміг представник «Нашого краю» Сергій Шахов з результатом 37,62%. Найближчий опонент набрав 18,71%.