У Новгороді-Сіверському батьки і депутати «Нашого краю» відстояли початкову школу

25.05.21novgorod shkola1 - У Новгороді-Сіверському батьки і депутати «Нашого краю» відстояли початкову школу

Приміщення початкової школи міська влада Новгорода-Сіверського хоче передати місцевій поліції, пояснюючи це необхідністю оптимізації освітньої мережі. Батьки школярів та політична партія «Наш Край» виступають категорично проти. Тож люди вийшли на акцію протесту.

novgorod shkola 3 - У Новгороді-Сіверському батьки і депутати «Нашого краю» відстояли початкову школу

Як повідомив депутат Чернігівської обласної ради від політичної партії «Наш край» Юрій Музика, батьківська громадськість є активною, вони зібрали понад 300 підписів за збереження початкової школи Новгорода-Сіверського. «Ми підтримуємо вимоги батьків та застерігаємо місцеву владу від поспішних дій і рішень. Адже приміщення розташоване у центрі міста, перебуває у хорошому стані, натомість дітей пропонують перевести у непристосовані корпуси», – пояснив він.

novgorod shkola 5 - У Новгороді-Сіверському батьки і депутати «Нашого краю» відстояли початкову школу novogorod shkola 4 - У Новгороді-Сіверському батьки і депутати «Нашого краю» відстояли початкову школу

За словами Юрія Музики, разом із депутатом облради Сергієм Сергієнком він зустрівся із батьками, а потім міською головою.

«Ми знайшли аргументи, аби переконати Людмилу Ткаченко не поспішати і зважено вивчити це питання. Вона погодилася продовжити термін роботи комісії з оптимізації освітньої мережі громади, щоб уникнути конфліктної ситуації та забезпечити якісні умови для навчання дітей», – пояснив депутат від «Нашого краю».

Початкову школу, яку хочуть оптимізувати, відвідують кількасот учнів молодшого шкільного віку.