У Носівці за сприяння “Нашого краю” вирішено транспортну проблему

18.05.171111 - У Носівці за сприяння “Нашого краю” вирішено транспортну проблему

1112 202x300 - У Носівці за сприяння “Нашого краю” вирішено транспортну проблемуДепутат Чернігівської облради від «Нашого краю» Сергій Баришовець посприяв вирішенню транспортної проблеми у Носівці.

Щодня, упродовж десятиліть, жителі Носівської ОТГ добираються на роботу до столиці електропотягом №6903 “Носівка – Київ Волинський”.

Кілька місяців тому носівчани постали перед неабиякою транспортною проблемою: електропотяг змінив свій рух і Носівка перестала бути кінцевою зупинкою, а з Ніжина електричка приходила вщерть заповнена пасажирами. Людей обурив і той факт, що про зміну маршруту електропотягу їх ніхто не повідомив. Дізнались вони про це вранці на зупинці. На сайті «Укралізниця» жодних змін у розкладі зазначено не було.

Завдяки зверненню Сергія Баришовця до народного депутата, який у свою чергу написав депутатське звернення до Прем’єр-міністра та керівника ПАТ “Укрзалізниці”, вдалося вирішити цю транспортну проблему.

«Такими діями ми отримали позитивний результат. Спільними зусиллями вдалося вирішити цю транспортну проблему, і вже з 15 травня електропотяг курсує за своїм звичним маршрутом із кінцевою станцією в Носівці», – повідомив депутат від «Нашого краю».

Жителі Носівської ОТГ задоволені тим, що знову можуть без проблем добиратися до роботи та дякують усім, хто доклав зусиль для вирішення цього важливого питання.