У Носівці «Наш край» розбудовує партійну структуру

23.05.18DSC 0809 - У Носівці «Наш край» розбудовує партійну структуру

У Носівці на Чернігівщині депутати й активісти політичної партії «Наш край» підвищили свою обізнаність щодо партійної діяльності а також ефективної взаємодії з виборцями. Про це повідомив голова виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика, який провів навчання у рамках “Школи партії”.

За його словами, політична сила приділяє належну увагу підвищенню кваліфікації членів партії та своїх активістів. Під час інформаційної зустрічі понад 20 представників Носівської, Мринської, Макіївської об’єднаних територіальних громад ознайомилися із особливостями налагодження контактів із виборцями, інформування про діяльність партії, роботи у міжвиборчий період, шляхами вирішення нагальних проблем життєдіяльності громад.

«Ми працюємо у громадах не тільки у період виборів, а й між ними. Зараз партія «Наш край» на Чернігівщині продовжує створювати ефективну первинну ланку», – наголосив він.

Керівник фракції «Наш край» у Носівській міській раді Катерина Ландар зазначила, що учасники навчання задоволені можливостям отримати нові знання та поспілкуватися.

«У Носівці працює потужна команда «Нашого краю», такі ж осередки нам потрібно створити у селах, щоб і надалі діяльність партійної сили була ефективною та відповідала інтересам жителів краю», – зазначила вона.

Цей захід став черговим у серії партійних навчань, що раніше вже пройшли у Чернігові та низці районних центрів області.