У Носівці «Наш край» підтримав спорт та подбав про охорону культурної спадщини

21.01.19

У Носівці «Наш край» під час чергової сесії підтримав спорт і подбав про охорону культурної спадщини в об’єднаній територіальній громаді. Як розповіла секретар Носівської міської ради Людмила Недолуга, обрана від «Нашого краю», депутати затвердили програми діяльності громадської організації «Федерація футболу Носівської громади» на 2019 рік та  охорони культурної спадщини Носівської територіальної громади на 2019-2021 роки.

Зокрема, програма з підтримки міні-футболу та футболу має фінансування до 100 тис грн. Кошти планується спрямувати на підтримку команд, організацію та проведення різних змагань.

«У громаді налічується до десяти команд, які об’єднують представників різного віку, проводяться ігри, як на рівні ОТГ, так і окремих населених пунктів. Ми прагнемо у Носівській ОТГ підтримувати спорт, популяризувати здоровий спосіб життя», – зазначила Людмила Недолуга.

На охорону культурної спадщини, насамперед, ремонт і відновлення меморіалів, обелісків загиблим у Другій світовій війні, у Носівській громаді мають намір витратити 300 тис. грн упродовж трьох років.

Крім того, під час сесії депутати затвердили передачу об’єкту електропостачання вулиць-новобудов житлового масиву Голубенький в м. Носівка на баланс та обслуговування ПАТ «Чернігівобленерго».  Також вони підтримали виготовлення проекту землеустрою щодо зміни  адміністративно-територіальних меж населеного пункту Сулака, одноголосно проголосували за  поновлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Деброво, Лісові Хутори, Лукашівка, Підгайне Носівської міської ради, розглянули низку інших земельних питань.