У Носівці “Наш край” підтримав людей з особливими потребами

06.12.18Nedoluga Ignatchenko - У Носівці “Наш край” підтримав людей з особливими потребами

Носівська об’єднана територіальна громада, яку очолює представник «Нашого краю» Володимир Ігнатченко і де більшість у міській раді становлять депутати цієї політичної сили, схвалили низку важливих питань щодо розвитку громади та підтримки людей з особливими потребами. Про це повідомила секретар міської ради від “Нашого краю” Людмила Недолуга.

За її словами, виконком прийняв рішення про відкриття у громаді інклюзивно-ресурсного центру, що має запрацювати при Носівській гімназії, як окремий заклад.

«Зараз діти з Носівської ОТГ отримують соціальні та медичні послуги у Бобровиці, однак ми працюємо над тим, аби створити комфортні умови у своїй громаді. Тим паче, що необхідність у цьому є – майже 70 дітей потребують періодичної реабілітації», – розповіла секретар міськради.

Вона додала, що також виконком затвердив на наступний рік програму “Соціальне таксі” і положення про надання транспортних соціальних послуг особам з інвалідністю.

«Ми чекаємо завершення тендеру на придбання спеціального автобуса із підйомником, щоб потім ним користувалися дорослі і діти з особливими потребами нашої громади», – розповіла Людмила Недолуга.

Також члени виконкому підтримали програму охорони культурної спадщини, Концепцію створення Центру надання адміністративних послуг в Носівській міській раді на 2018-2020 роки, програму розвитку та удосконалення організації  харчування у закладах освіти, передали на баланс міської ради інклюзивний дитячий майданчик. Крім того, затвердили проектну документацію з будівництва амбулаторії сімейної медицини у найбільшому селі ОТГ – Володьковій Дівиці,проектну документацію з відновлення систем вуличного освітлення громади.