У Носівці готуються до голосування за проекти бюджету участі

29.10.19

У Носівській ОТГ, очолюваній представником «Нашого краю» Володимиром Ігнатченком, та де більшість у міськраді складають депутати від цієї політичної сили, готуються до голосування за проекти бюджету участі.

Як повідомила секретар міської ради Людмила Недолуга (представниця «Нашого краю»), цього року вперше у громаді реалізується бюджет участі як механізм залучення місцевих жителів до розподілу частини міського бюджету. У Носівській міській раді зареєстровано 15 проектів, поданих жителями Носівки, Володькової Дівиці та Дослідного.

До кінця місяця профільні відділи міської ради подадуть свої висновки щодо проектів на розгляд координаційної ради, яка і прийматиме відповідне рішення  щодо допущення чи не допущення кожного з проектів до голосування. Із 6 по 19 листопада здійснюється голосування за ті проекти, які відповідають всім вимогам. Згідно з положенням про громадський бюджет у Носівській ОТГ,  голосування відбуватиметься як в електронному варіанті, на офіційному сайті міської ради, так і в паперовому.

Право голосу мають громадяни України, які зареєстровані та проживають на території громади, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України.

З 20 по 25 листопада, згідно з результатами голосування, будуть названі проекти-переможці, що будуть реалізовані у 2020 році.

Бюджет участі у Носівській ОТГ дозволяє активним мешканцям реалізувати свої ідеї з покращення  благоустрою території, зон відпочинку, пішохідних доріжок, освітлення вулиць, покращення умов життєдіяльності та соціальної адаптації людей  з інвалідністю, впровадження  альтернативних джерел енергії, організація дозвілля, поліпшення екологічності та комфорту проживання громадян, естетичного вигляду громади, збереження та відновлення історико- культурної спадщини громади, розвиток туризму тощо.