У Носівській ОТГ «Наш край» подбав про оздоровлення дітей

19.06.18

Депутати фракції «Наш край» у Носівській міськраді під час чергової сесії прийняли низку соціальних і бюджетних питань. Про це повідомила секретар Носівської міськради Людмила Недолуга.

За її словами, депутати затвердили порядок направлення дітей з громади на відпочинок за кошти міського бюджету.

«За бюджетні кошти зможуть оздоровитися, насамперед, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО та родин загиблих, з малозабезпечених та багатодітних родин, ті, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Також ми внесли зміни до бюджету і передбачили на ці потреби 100 тис. грн. Якщо не вистачатиме, то додамо ще, адже літо тільки розпочалося», – прокоментувала Людмила Недолуга.

Вона уточнила, що оздоровлюватимуться діти з Носівської ОТГ, як на Чернігівщині, так і за межами області. Крім того, одним з важливих рішень сесії стало спрямування коштів на співфінансування проекту будівництва сільської медичної амбулаторії у селі Володькова Дівиця, що входить до складу Носівської ОТГ.

Під час сесії депутати «Нашого краю» підтримали усі питання, спрямовані на розвиток громади. До сесії традиційно депутати міськради провели засідання у фракції, у ньому взяв участь депутат Чернігівської обласної ради Сергій Баришовець.