У Носівській об’єднаній громаді на Чернігівщині намагаються зірвати підрахунок голосів, – Сергій Шахов

19.12.16

3   71 650x410 300x189 - У Носівській об'єднаній громаді на Чернігівщині намагаються зірвати підрахунок голосів, – Сергій ШаховНа виборах у Носівській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області намагаються зірвати підрахунок результатів голосування. Про це заявив народний депутат від «Нашого краю» Сергій Шахов.

За його словами, представники переможених політичних сил тиснуть на голову територіальної виборчої комісії, щоб визнати вибори на кількох дільницях недійсними.

«Я рішуче заявляю, що ми не віддамо перемогу тим, хто хоче отримати її шляхом фальсифікацій, та будемо всіма законними способами відстоювати наш результат», – заявив Сергій Шахов.

Народний депутат закликав правоохоронців не допустити зриву виборчого процесу на виборах у Носівській ОТГ.

«Я також закликаю міністра МВС Арсена Авакова та главу СБУ Василя Грицака не допустити зриву виборів в Носівці і захистити чесне волевиявлення громадян», – зазначив він.

Сергій Шахов нагадав, що екзит-пол показує, що на виборах у Носівській ОТГ перемогли Володимир Ігнатченко та «Наш край», отримавши більше половини голосів виборців – 56,41% і 51,18% відповідно. «Паралельний підрахунок голосів, що здійснювався партією, підтверджує ці дані», – наголосив він.

Раніше Сергій Шахов повідомляв, що у Носівці Чернігівської області співробітники поліції висаджували з рейсових автобусів людей, які зізнавалися, що будуть голосувати за підтриманого «Нашим краєм» кандидата на виборах міського голови.

За даними екзит-полу, проведеного інформаційним порталом ЧЕline, більше половини голосів отримав «Наш край» – 51,18%. Далі йдуть «Народний фронт» (23,14%), ВО «Батьківщина» (9,95%) і Аграрна партія (6,65%). Крім того, на виборах глави Носівської ОТГ перемагає з результатом 56,41% голосів Володимир Ігнатченко, якого підтримував «Наш край». Екзит-пол проведений протягом дня 18 грудня інформаційним порталом ЧЕline. Кількість опитаних респондентів – 1 833. Статистична похибка вибірки не перевищує 1,5%.