У Носівській об’єднаній громаді на Чернігівщині на виборах проти «Нашого краю» використовується ДАІ, – Сергій Шахов

18.12.1615626120 573886646150532 63183265984717330 o - У Носівській об’єднаній громаді на Чернігівщині на виборах проти «Нашого краю» використовується ДАІ, – Сергій Шахов

У Носівці Чернігівської області співробітники ДАІ висаджують з рейсових автобусів людей, які зізнаються, що голосуватимуть за представника «Нашого краю» на виборах міського голови. Про це народний депутат від партії Сергій Шахов написав з місця події на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, таке свавілля, яке допускає місцева влада, треба ще пошукати. «Співробітники ДАІ зупиняють рейсові автобуси, на яких жителі під’їжджають на дільниці для голосування, і опитують пасажирів: їде людина голосувати за нинішнього голову міської ради – Івана Івановича Пугача, або підтримує його опонента, представника партії «Наш край». Якщо дізнаються, що людина збирається проголосувати не за Пугача, її висаджують з автобуса без пояснень», – зазначив Сергій Шахов.

На думку народного депутата, це свідчення відкритого використання місцевою владою адміністративного ресурсу за допомогою старих схем кумівства та тиску на співробітників і громадян. «Зрозуміла й мета – максимально не допустити до голосування прихильників кандидата від партії «Наш край», а також залякати політичних опонентів», – заявив він.

Сергій Шахов звернувся публічно до Арсена Авакова, Антона Геращенка та Василя Грицака, щоб вони негайно звернули увагу на цей факт та терміново здійснили необхідні кроки для зупинки свавілля.

Як відомо, сьогодні відбуваються вибори у 143 об’єднаних територіальних громадах. У Носівській ОТГ Чернігівської області обирають міського голову та 26 депутатів.