У Носівській громаді працюють над створенням центру адмінпослуг

14.11.18

У Носівській громаді розпочали роботу над створенням центру надання адміністративних послуг. Про це повідомив голова громади від «Нашого краю» Володимир Ігнатченко.

За його словами, реалізувати цей намір керівництво ОТГ має за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що впроваджує напрям з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

«Наша громада, подавши заявку у другий раунд відбору стосовно створення на території Носівської ОТГ  центру надання адміністративних послуг, успішно його пройшла.  Вже липні наступного року цей заклад має розпочати свою роботу», – поділився Володимир Ігнатченко.

Він підкреслив, що підготовчі роботи вже ведуться.

“Планується, що майбутній ЦНАП у Носівській ОТГ буде розташований у адміністративній будівлі Носівської міськради. Це приміщення буде модернізовано, також поліпшать його доступність для людей з особливими потребами”, – повідомив Володимир Ігнатченко.

Загалом Програма «U-LEAD з Європою» передбачає інституційну підтримку ЦНАП: налагодження його функціонування, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців. Йдеться також про матеріальну підтримку: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП; а також спеціальні види допомоги.

Бюджет напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»  у 2016-2020 рр. складає майже 30 млн. євро.  Фаза впровадження триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАП в українських громадах включно зі створенням інформаційно-комунікаційної інфраструктури ЦНАП, задля надання якісних і доступних адмінпослуг для населення.