У Ніжині пройшли збори “Нашого краю”

12.09.18Grozenko Nizhyn 2 - У Ніжині пройшли збори “Нашого краю”

У Ніжині відбулись збори активу політичної партії «Наш край». Про це повідомив керівник виконкому Чернігівської обласної організації партії Юрій Музика.

За його словами, під час зустрічі із депутатами й активістами партійного осередку було обговорено низку актуальних питань.

«Йшлося про готовність структури партії до чергового політичного сезону, більш активної і результативної розбудови первинних партійних ланок. Традиційно політична сила приділяє належну увагу підвищенню кваліфікації членів партії та своїх активістів», – зазначив Юрій Музика.

Також він додав, що під час спілкування також підбили підсумки проведення кампанії зі збору підписів проти підвищення вартості газу в області – на Чернігівщині «Наш край» зібрав понад 25 тисяч підписів.

«Партія зібрала понад 1 мільйон підписів громадян проти підвищення ціни на газ. Одну з цих коробок із підписами вручили прем’єр-міністру Володимиру Гройсману під час Години запитань до уряду. Ми переконані, що уряд повинен захистити людей», – повідомив однопартійцям у Ніжині Юрій Музика.

Також активісти «Нашого краю» порушили питання негативних наслідків втілення поштової реформи у регіоні. Люди вкрай незадоволені затримками із доставкою преси і пенсій. Зокрема, зараз невчасно передплатники Ніжинського району отримують газету «Наш край».

Учасником зборів активу була депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край», керівник регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко.

За її словами, розвиток партійної організації матиме успіх, коли працюють ефективні канали комунікації – представники партії періодично зустрічаються, обговорюють нагальні проблеми, приймають спільні рішення.

«Це і моє бажання, і наших колег, щоб такі зустрічі відбувалися частіше, адже люди зближуються, діляться своїм досвідом», – наголосила Ірина Грозенко.