У Ніжині популяризуватимуть українську мову завдяки програмі її підтримки

04.02.21

Програму розвитку та функціонування української мови “Сильна мова – успішна держава” підтримали депутати Ніжинської міської ради від партії «Наш край». Документ схвалено одноголосно під час сесії міської ради.

Ця програма стала першою в Україні і вона спрямована на популяризацію української мови, культури та історичної свідомості української нації. Документ передбачає широкий спектр культурних, наукових, науково-практичних та інформаційних заходів у закладах освіти, що сприятиме розвитку та функціонуванню української мови.

На думку представників «Нашого краю», символічно, що саме в Ніжині, який історично має статус культурного й освітнього центру Чернігівщини, схвалено програму з популяризації рідної мови.

Також під час сесії депутати затвердили низку цільових програм, затвердили проєкти-переможці громадського бюджету та їх фінансування у 2021 році, схвалили бюджетні і земельні питання.

У роботі сесії Ніжинської міської ради взяли участь депутатки Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Ірина Грозенко та Наталія Копиця.