У Ніжині «Наш край» підтримав звернення щодо протидії розповсюдженню наркотиків

13.04.18

У Ніжині представники фракції «Наш край» підтримали звернення до правоохоронних органів та органів влади щодо протидії масштабному незаконному розповсюдженню синтетичних наркотичних речовин через мережу Інтернет. Як повідомила депутат Ніжинської міськради від «Нашого краю» Ірина Онокало, звернення прийнято під час чергової сесії міської ради.

За словами представниці «Нашого краю», депутати звернулися до президента України, міністра внутрішніх справ України, генерального прокурора з приводу зростання розповсюдження і реалізації синтетичних наркотичних речовин не лише на території Ніжина, а й інших міст України. Адже у публічних місцях можна побачити написи з інформацією про сайти, номери телефонів, через які йде торгівля наркотиками.

«Ця ситуація викликає занепокоєння, на що вказують батьки, педагоги. Майже відкрито йде реалізація наркотиків, а правоохоронні органи залишаються поки що осторонь і не реагують», – зазначила Ірина Онокало.

Депутати озвучили вимогу вжити невідкладних рішучих заходів щодо запобігання вільному обігу будь-яких наркотичних і психотропних речовин з відкриттям кримінальних проваджень та притягненням винних до відповідальності.

«Сподіваємося на вашу рішучу позицію з цього приводу і радикальні заходи з припинення торгівлі наркотиками», – наголошується у тексті документу.