У «Нашому краї» закликають приділити серйозну увагу проблемам людей похилого віку

04.10.2104 10 kyevshhyna - У «Нашому краї» закликають приділити серйозну увагу проблемам людей похилого віку

Повага та піклування про людей похилого віку — один із принципів людяності. Тому дуже важливо бути чуйними, допомагати  найбільш вразливим категоріям населення, не відвертатися від їхніх проблем. На цьому наголошує депутатка від партії «Наш край» у Вишгородській районній раді Вікторія Лемешко.

 

Благодійний фонд, засновницею якого є Вікторія Лемешко, вже понад двадцять років надає допомогу самотнім пенсіонерам, безпритульним та людям з інвалідністю. Разом з волонтерами привозять їм ліки, продукти харчування, одяг, взуття, інвалідні візки. Загалом на Київщині фонд опікується понад 500 особами, які потребують допомоги.

Депутатка підкреслює, що старість в Україні — це справжнє випробування, адже чимало людей похилого віку залишаються сам-на-сам  зі своїми труднощами.

«Старіти страшно. А старіти в Україні в сто разів страшніше. Бо ти розумієш, що твоя старість — це твоя проблема. Є літні люди, які нікому не потрібні. Ні родичам, ні знайомим, ні державі. Під словом «держава» я маю на увазі все — від недолугого законодавства в сфері захисту старості до «соціальних» служб на місцях, які не виконують своїх обов’язків. І таких «непотрібних» людей мільйони», — зауважує депутатка.

Вікторія Лемешко наголошує, літні люди потребують особливої уваги щодня, а не раз на рік. Турбота про таких людей — святий обов’язок кожного.

«У Міжнародний день людей похилого віку всі згадують про стареньких. Один раз на рік. А я закликаю кожного пам’ятати та турбуватися про бабусь та дідусів — щодня. Навідайте їх, поговоріть, обійміть, підтримайте, скажіть, що любите і поважаєте. Це найменше, що можна для них зробити», — зазначає депутатка.