У “Нашому краї” виступають за продовження навчального року в школах Миколаєва

14.05.21photo 2021 05 14 15 52 54 e1621006498271 - У "Нашому краї" виступають за продовження навчального року в школах Миколаєва

Навчальний рік у школах Миколаєва слід продовжити, оскільки затяжний локдаун і дистанційне навчання не дозволили в повній мірі забезпечити виконання шкільної програми. Таку думку висловила депутат Інгульської сільської ради, освітянин Леся Курчик.

За її словами, освіта дуже сильно постраждала від Covid-19. Кожна нова хвиля поширення хвороби практично зупиняла повноцінний освітній процес, адже дистанційне навчання не стало ефективним методом здобування освіти. Особливо гостро постала проблема в сільській місцевості. Основною причиною стали відсутність матеріально-технічної бази та якість інтернету.

“Якщо кожен педагог технічно забезпечений умовами для здійснення дистанційного освітнього процесу, то далеко не кожна родина має можливість забезпечити своїм дітям  дистанційну форму навчання. Зрештою, очного шкільного навчання не може замінити навіть найкраща «дистанційка», тому продовження навчального року саме в шкільних стінах могло б значно вирівняти ситуацію”, – стверджує Леся Курчик.

В м. Миколаєві тим часом поки вголос не говорять про те, коли і яким чином буде проходити завершення навчального року. Влада ще в очікуванні розвитку ситуації з поширенням коронавірусу. Поки місто знаходиться в помаранчевій зоні, ще є шанси, що «Останні дзвоники»  пролунають на урочистих шкільних лінійках, а в закладах дошкільної освіти відбудуться святкові заходи з нагоди випуску шестирічок. У разі різкого стрибку рівня захворюваності та можливого повернення до червоної зони така можливість буде відкинута.